Zprávy - Připravujeme

Podzimní francouzský trh již pomalu startuje

Ze zajímavých titulů jmenujme MURENU 11 - Lemuria. Tedy 3. díl cyklu SMRTI, což je předposlední díl 3. cyklu.

A určitě SARII, jakousi strážkyni tří klíčů, z nichž první umožňuje vstup do ráje, druhý do podsvětí, třetí do nicoty.


VYCHÁZÍ 31. 8. 2020

Jérôme FÉLIX / Paul GASTINE – 
AŽ DO POSLEDNÍHO

... starý kovboj se vrací v čele bandy desperátů a dožaduje se pravdy o smrti svého adoptivního syna... Temný mistrovský western z časů posledních kovbojů.


edice ERB, sv. 7, vychází 31. 8. 2020

(Nejúspěšnější western roku 2019 ve Francii) 

Djian / Legrand / Etien –
ČTYŘKA Z BAKER STREET 2

Aféra Rabukin 

vychází 31. 8. 2020

Djian / Legrand / Etien -
ČTYŘKA Z BAKER STREET 3

Slavík ze Stepney

vychází 31. 8. 2020


VYCHÁZÍ 21. 9. 2020


DALŠÍ PŘIPRAVOVANÉ TITULY pro rok 2020

Silvain RUNBERG / François MIVILLE-DESCHÊNES – ZAROV

Generál Zarov je kultivovaný a rafinovaný muž. Zná dobré chování, má dobře zásobenou knihovnu a cituje Marca Aurélia. Je také vášnivý lovec do té míry, že si postavil malý ráj u pobřeží Venezuely. V minulých expedicích lovil žirafy, nosorožce a buvoly; avšak jednou z jeho obětí se stal vůdce irského organizovaného zločinu v Bostonu. A protože mafie má smysl pro rodinu, je dědička Fiona Flanaganová rozhodnuta pomstít svého otce. Unáší sestru a děti bývalého vojáka a odveze je na  opuštěný ostrov. Konfrontace může začít...Vydání ORLŮ ŘÍMA a SHI posunuto na rok 2021

Enrico MARINI – ORLOVÉ ŘÍMA, kniha první  (I+II)

Železná disciplína a výcvik: dva mladí muži čelí hrozným zkouškám, kterým je podrobuje jejich učitel boje, bývalý legionář. Zatím netuší, jak se jim získané zkušenosti budou v budoucnu hodit. 

Zidrou / Homs - SHI (integrál)

V areálu prestižní výstavy je nalezena mrtvola novorozeněte. Aby byl zahlazen skandál, který by mohl prestiž výstavy poškodit, je mrtvola dítěte pohřbena v zahradách v místě konání této akce. Avšak dvě ženy, anglická aristokratka a japonská žena, matka dítěte, se vydávají na křížovou výpravu proti Britské říši, aby okolnosti tohoto zločinu objasnily.